코로나 바이러스가 교통에 미치는 영향

ibb 평의회, 의료 전문가의 무료 액세스 권한 연장
ibb 평의회, 의료 전문가의 무료 액세스 권한 연장

Hiçbir şey koronavirüsü durduramaz gibi görünüyor. Çin’den gelen virüs, sadece insan yaşamı için ölümcül sonuçlar doğurmakla kalmıyor, aynı zamanda kısıtlı alanlar ve sınır kapanışları nedeniyle tüm ulaşım dünyasını da tehdit ediyor. Etkilenen Kuzey bölgeleri ekonomi ve uluslararası ticaret için hayati damarlar olarak kabul edilir. Şubat 2020’den bu yana, Korona virüsü ve ulaştırma endüstrisi üzerindeki etkileri nedeniyle çok şey değişti ve bu devam edecek. Avrupa dışında, bazı Orta Doğu ülkelerindeki durum kritik olmaya devam ediyor ve kıtalararası ulaşım için zorluklara yol açıyor.

위기의 분야


Ulaştırma sektörü, covid-19’un yayılmasını engellemek için hükümet makamları tarafından dayatılan kilitlenmeden en çok etkilenenlerden biridir. Hem ulusal hem de küresel olarak bireylerin hareketliliğine ilişkin sınırlamalar, tüm sektörlerin hayatta kalmasını tehdit etmektedir. Nakliye şirketleri uzun zamandır işlerini normal bir şekilde yürütemediler ve bu da portföylerini önemli ölçüde etkiledi. Bu eksiklik, insan ve mal akışındaki düşüş nedeniyle ulaşım endüstrisini diğerlerinden çok daha fazla etkiledi.

Koronavirüs salgını, malların hareketinin engellenmesi ve kırmızı bölgelerde yaşayan personelin azaltılması nedeniyle, siparişlerde azalma, gecikmeler ve gönderilerdeki zorluklarla demiryolu taşımacılığı üzerinde de ciddi bir etkiye sahipti. Gezginlerin akışındaki bu düşüşün bir sonucu olarak, ticaret de azaldı, turizm de azaldı. İnsanlar egzotik manzaraların tadını çıkarmak ve Mp4’leri dönüştürmek için tatile gidemediler.

가격 하락

전례없는 가격 하락이 이미 시장에서 느껴지고 있습니다. 어떤 경우에는 운송비보다 훨씬 저렴한 가격으로 제공됩니다. 전년 대비 평균 운임은 12 % 하락했습니다. 예상 한 제한이 해제되면 적어도 단기적으로는 추가 가격 인하가있을 수 있습니다. 화물 운송 업체는 생산 및 수요가 증가함에 따라 더 빨리 시장에 용량을 다시 가져올 수 있습니다.

결정 요인은 업계가 조정 된 운송 시스템을 유지하거나 유지할 수 있는지 여부입니다. 반면, 단일 노선에화물이 예약되어 빈 여행 횟수가 증가하면 가격이 상승 할 수 있습니다. 지금 당장은 여기서 심각한 추측을 할 수 없습니다.

결과

Çin’de ve dünyanın geri kalanında koronavirüs salgını, dünya çapında malların ve insanların üretimi, lojistiği ve taşınması üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Birçok havayolu şirketi yolcu akışlarını azalttı ve diğerleri tamamen durmak zorunda kaldı. Demiryolu taşımacılığı sektörü de aynı kısıtlamaları yaşadı ve şimdiden başını kaldırmaya başladı. – mp4 변환기.


sohbet

Feza.Net

코멘트를 가장 먼저하십시오

Yorumlar

관련 기사 및 광고